Jeżeli tutaj zaglądasz, to istnieje duża szansa, że marzysz o Alasce, ale wciąż wydaje się ona zbyt odległa. Mam nadzieję, że wraz ze zbliżającym się nieuchronnie ruchem bezwizowym dla Polaków, podróże do USA, a także na samą Alaskę staną się dla nas wszystkich o wiele prostsze.

Już w tej chwili wiemy, że jeden z największych graczy wśród linii lotniczych w Ameryce – American Airlines, otworzy wkrótce bezpośrednie loty z Krakowa do Chicago, co powinno ożywić nieco rynek, na którym monopolistą był to tej pory polski LOT.

Otwierany od maja 2020 nowe trasy linii AA.

Dla tych, którzy marzą o Alasce pojawia się natomiast świetne, bezpośrednie połączenie (bilety w systemie American Airlines pojawią się 1-ego września 2019 i obejmują loty od maja do października) na trasie Chicago – Anchorage oraz Chicago – Fairbanks! To fantastyczna okazja na odwiedzenie Alaski oraz interesująca alternatywa dla bezpośrednich lotów liniami Condon z Frankfurtu, lotów z przesiadką przez Islandię (na Alaskę dolecimy latem z Reykjaviku bezpośrednim lotem liniami Icelandair) czy z trudnymi z punktu widzenia turystów kombinowanych lotów z kilkoma przesiadkami.

Jeżeli rozważasz wizytę na Alasce w najbliższym roku, zastanawiasz się co można u nas robić, wahasz się jak najłatwiej na Alaskę dotrzeć czy szukasz wycieczki, do której możesz dołączyć to zapraszam do kontaktu oraz wizyty na www.niceland.pl, gdzie znajdziesz ofertę kilku wycieczek na Alaskę.

kontakt@niceland.pl


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *