Cześć!

Nazywam się Damian i jest mi niezmiernie miło, że trafiłeś na mojego alaskańskiego bloga. Dzięki.

Dlaczego Alaska?
Ta niezwykła kraina była w obrębie moich podróżniczych marzeń już odkąd byłem nastolatkiem. Jak pewnie w wielu przypadkach fascynacja wiązała się z filmem "Into the Wild" i niesamowitymi programami przyrodniczymi. Nigdy nie pomyślałbym jednak, jak niezwykłe plany wobec snuje wobec mnie tak zwane "życie", i że kilkanaście lat później stanę przed realną możliwością przeprowadzki właśnie na Alaskę.

Kim jestem?
Pochodzę z Wałbrzycha i z wykształcenia jestem inżynierem środowiska. Swoje naturalne środowisko znalazłem jednak w zupełnie innej branży i po kilku inspirujących podróżach zaraz po studiach postanowiłem otworzyć małe, butikowe biuro podróży. Skupiałem się w nim na wycieczkach "północnych", a szczególnie na Islandię, gdzie spędziłem kilka pięknych lat mojego życia.

W tej chwili, mieszkając na Alasce, również prowadzę firmę turystyczną organizującą wycieczki do Parków Narodowych USA, wycieczki po winiarniach Kalifornii, wycieczki do Kolorado, wycieczki na Hawaje oraz, oczywiście, różnego rodzaju wycieczki na Alaskę.

Współpracuję z kilkoma polskimi i amerykańskimi organizatorami, ale przede wszystkim pasjonuję się w samodzielnej organizacji niezapomnianych wypraw dla moich Gości. Zapraszam Cię do mojego świata!

kontakt@niceland.pl
damianhadas@gmail.com