damian hadaś

Kim jestem?

Nazywam się Damian Hadaś, pochodzę z Wałbrzycha i z wykształcenia jestem inżynierem środowiska. Swoje naturalne środowisko znalazłem jednak w zupełnie innej branży i po kilku inspirujących podróżach zająłem się organizacją wycieczek pod nazwą Niceland. Po kilku latach spędzonych na szlakach wraz z moimi grupami moje życie nabrało nieoczekiwanego zwrotu wydarzenień i od 2016 roku związany jestem z Alaską, która dziś jest już oficjalnie moim domem. 

Czym się zajmuję? 

 

Na Alasce prowadzę firmę turystyczną organizującą prywatne wycieczki po tym wyjątkowym stanie. Współpracuję zarówno z polskimi, jak i amerykańskimi organizatorami, ale przede wszystkim pasjonuję się tworzeniem wypraw pod preferencje moich Gości. Moim celem jest organizacja wycieczek na Alaskę, które spełnią marzenia Uczestników, dlatego każdą wyprawę tworzę na zamówienie. 

 

Wartościowe lokalne kontakty oraz podróże po USA sprawiły, że, od czasu do czasu zajmuję się także wycieczkami na Hawaje, do Kalifornii, po Parkach Narodowych USA czy do Kolorado. Zdarza się też, że wracam również z grupami na Islandię, która ma specjalne miejsce w moim sercu. 

 

Prowadzę również nowy projekt pod nazwą Key To Poland, którego celem jest promowanie Polski wśród obywateli Stanów Zjednoczonych

 

 

 

Dlaczego Alaska? 

 Ta niezwykła kraina była w obrębie moich podróżniczych marzeń odkąd byłem nastolatkiem. Nigdy nie pomyślałbym jednak, jak niezwykłe plany wobec snuje wobec mnie tak zwane „życie”, i że kilkanaście lat później stanę przed realną możliwością przeprowadzki właśnie na Alaskę. 

Zaprowadziła mnie tutaj miłość do Elizabeth, która urodziła i wychowała się właśnie na Alasce. Razem eksplorujemy ten niezwykły stan, chodzimy na szlaki, odkrywamy ciekawe historie i zawieramy nowe kontakty. Wszystko te doświadczenia chcę również dzielić razem z polskimi Gośćmi, dlatego zapraszam Was na wspólną podróż na Alaskę!